Hüpped batuudi peal on nii kasulikud inimese organismi jaoks, et kõikide eeliste loetlemisel tundub, et kõik kõlab liiga hästi, et olla tõsi. Kuidas see, mida on nii lihtne teha, võib tuua nii palju kasu organismi jaoks?

Üks seletustest on, see et meie keha oli loodud liikumise jaoks, mitte aga kohapeal istumise jaoks. Ning kui me hüppame, siis lõpuks saame balansi. Kui treenida Sky Jumping® batuutide peal ainult mitu minutit päevas, siis taastub teie tervis, füüsiline ettevalmistus ning hingeline rahulolu.

Niimoodi mõjub Sky Jumping® teie tervisele.

Valud seljas

Kui selg valutab, siis see mõjub kõigele: teie energia tasandile, füüsilisele seisundile, töövõimetusele … ning elu kvaliteedile. Lihtsad liigutused, näiteks siduda kingapaelu, tuua toidukaubad poest, istuda autosse, võivad tekitada kõva valu. Sky Jumping® treeningud on ideaalne võimalus hoida selg tervena ja tugevana. Hüpped pehmete ning ultra-elastsete amortisaatorite peal tugevdavad kehalihaseid, määrivad liigeseid ning parandavad tasakaalu ja koordinatsiooni. See on universaalne lahendus neile, kes tahab, et selg oleks tugev ning ei valutaks, isegi istuva eluviisiga.

Südamehaigused

Sky Jumping® – see ei ole lihtsalt kõige parem ja kõige mugavam viis südame treenimisel, vaid see on ka väga lõbus. Iga hüpe aktiveerib ning tugevdab kõik 638 lihast teie kehas, samuti ka süda, kopse ja konte. Sky Jumping® treeningu käigus teie südame ja veresoonkonna süsteem saab vere ja hapniku juurdevoolu, mis on vajalikud süsteemi korrapärase funktsioneerimise jaoks. Ühtlasi tugevdatakse lihaseid, määritakse liigeseid, parandatakse tasakaalu, stimuleeritakse lümfisüsteemi ning tugevdatakse konte.

Allergia

Üsna tihti inimesed, kes soovivad finessiga tegeleda, ei saa seda teha allergia tõttu. Sõltumata sellest, milline allergia teil on: kas hooajaline, loomade või toidu vastu — Sky Jumping® võimaldab teil saada oma portsu trenni tervist kahjustamata. Sky Jumping® mitte ainult pakub suurepärase treeningut kogu keha jaoks, vaid selle eeliste hulka kuulub ka see, et te võite hüpata nii siseruumides kui ka väljas. See võimaldab teil kiiresti vahetada treeningu läbiviimise koha, et vältida kokkupuudet allergeenidega. Ühtlasi batuudid on valmistatud madaldatud allergeenide sisaldusega kangast, seega nende peal saavad ohutult treenida ka need inimesed, kellel on soodumus allergiale.

Bronhiaalastma füüsilise koormuse korral — on üks levinumaid haigusi, mis on seotud allergiaga ning mis esineb inimestel, kes tegelevad fitnessiga. Sümptomiteks võivad olla köha, vilistav hingamine või õhupuudus. Sky Jumping® võib aidata inimestel, kellel on bronhiaalastma füüsilise koormuse korral, andes neile võimaluse viia läbi treeningu siseruumides päevadel külma ja kuiva ilmaga, kui sümptomid esinevad kõige sagedamini. Pea meeles, et treeningut tuleks alustada aeglaselt ja kuulata oma keha, siis on võimalik kiiremini reageerida allergiliste sümptomide ilmumisel. Sky Jumping® batuutidega seda ei ole raske teha, sest teil on võimalik ise reguleerida koormuse intensiivsust. Ära lase allergiale olla takistuseks tervisliku eluviisi teel!