Sky Jumping teie tervisele

Hüpped batuudi peal on nii kasulikud inimese organismi jaoks, et kõikide eeliste loetlemisel tundub, et kõik on liiga hästi kõlab, et olla tõsi. Kuidas see, mida on nii lihtne teha, võib tuua nii plaju kasu organismi jaoks?

Üks seletustest on et meie keha oli loodud liikumise jaoks, mitte aga kohapeal istumise jaoks. Ning kui me hüppame, siis lõpuks saame balansi. Kui trennida Sky Jumping® batuutide peal ainult mitu minutit päevas, siis taastub teie tervis, füüsiline ettevalmistus ning hingeline rahulolu.

Niimoodi mõjub Sky Jumping® teie tervisele.

Valud seljas

Kui selg valutab, siis see mõjub kõigile: teie energia tasandile, füüsilisele seisundile, töövõiketusele … ning elu kvaliteedile. Lihtsad liigutused, näiteks siduda kingapaelu, tuua toidukaubad poest, istuda autosse, võivad tekitada kõva valu. Sky Jumping® treeningud on ideaalne võimalus hoida selg terveks ja tugevaks. Hüpped pehmete ning ultra-elastsete amortisaatorite peal tugevdavad kehalihaseid, määrivad liigeseid ja parandavad tasakaalu ja koordinatsiooni. See on universaalne lahendus neile, kes tahavad, et selg oleks tugev ning ei valutaks, isegi istuva eluviisiga.

Südamehaigused

Sky Jumping® – see ei ole lihtsalt kõige parem ja kõige mugavam viis süda treenimisel, vaid see on ka väga rõõmus. Iga hüpe aktiveerib ning tugevdab kõik 638 lihast teie kehas, samuti ka süda, kopsud, konte ja limfosüsteemi. Sky Jumping® treeningu käigus teie südame ja veresoonkonna süsteem saab vere ja hapniku juurdevoolu, millised on vajalikud süsteemi korrapärase funktsioneerimise jaoks. Ühtlasi tugevdatakse lihaseid, määritakse liigeseid, parandatakse tasakaalu, stimuleeritakse lümfisüsteemi ning tugevdatakse konte.

Allergia

Üsna tihti inimesed, kes soovivad finessiga tegeleda, ei saa seda teha allergia tõttu. Sõltumata sellest, milline allergia teil on: kas hooajaline, loomade või toidu vastu — Sky Jumping® võimaldab teil saada oma portsu trenni tervist kahjustamata. Sky Jumping® mitte ainult pakub suurepärase treeningu kogu keha jaoks, vaid selle eeliste hulka kuulub ka see, et te võite hüpata nii siseruumides kui ka väljas. See võimaldab teil kiiresti vahetada treeningu läbiviimise kohta, et vältida kokkupuudet allergeenidega. Ühtlasi batuudid on valmistatud madaldatud allergeenide sisaldusega kangast, seega nende peal saavad ohutult treenida ka need inimesed, kellel on soodumus allergiale.

Bronhiaalastma füüsilise koormuse korral — on üks levinumaid haigusi, mis on seotud allergiaga ning mis esineb inimestel, kes tegelevad fitnessiga. Sümptomiteks võivad olla köha, vilistav hingamine või õhupuudus. Sky Jumping® võib aidata inimestel, kellel on bronhiaalastma füüsilise koormuse korral, andes neile võimaluse viia läbi treeningu siseruumides päevadel külma ja kuiva ilmaga, kui sümptomid esinevad kõige sagedamini. Pea meeles, et treeningu tuleks alustada aeglaselt ja kuulata oma keha, siis on võimalik kiiremini reageerida allergiliste sümptomide ilmumisel. Sky Jumping® batuutidega seda ei ole raske teha, sest teil on võimalik ise reguleerida koormuse intensiivsuse. Ära lase allergiale olla takistuseks tervisliku eluviisi teel!

SKY JUMPING eelised:

 • Põnev ja ohutu
 • Põletab rasva, aitab kaalust maha võtta
 • Tugevdab lihaseid, parandab lihastoonust
 • Aeglustab vananemisprotsessi
 • Parandab südame-veresoonkonna, lümfisüsteemi ja närvisüsteemi
 • Tugevdab vaagnapõhja lihaseid
 • Ei koorma selga ja liigeseid
 • Reguleerib ainevahetus
 • Suurendab kopsemaht
 • Parandab meeleolu ja une
 • Stemuleerib vestibulaarfunktsiooni
 • Normaliseerib kolestirooli
 • Vähendab depressiooni ja väsimust
 • Arendab liikumisaktiivsuse ja koordinatsiooni