Instruktorite väljaõppe SkyJumping võimaldab omandada baasteadmised, mis on vajalikud finess-instruktorile batuutide peal treeningute läbiviimiseks. Väljaõppe käigus õpivad tulevased instruktorid baatutide peal treeningute ohutustehnikat, saavad vastused korduma kippuvatele küsimustele, mida tavaliselt kliendid esitavad, õpivad SkyJumping programmi praktilisi elemente, õpivad iseseisvalt moodustada elementide üleminekuid ning tegeleda klientide poolt tüüp vigadega.

SkyJumping instruktorite koolitamine kestab kaks päeva ajavahemikul 10:00-17:00 — reeglina laupäeval ja pühapäeval. Esimesel päeval instruktoritele antakse teoreetiline osa, koolitaja annab näidistreeningu, seejärel uurib rühm põhielemente ja nende võimalikke kombinatsioone, samuti reegleid, mille alusel peab töötama sertifitseeritud SkyJumping instruktor. Teisel päeval koolitaja viib läbi treeningu keerulisemal tasandil, rühm jätkab õppimist kuidas teha iseseisvalt üleminekuid harjutuste elementide vahel. Teise päeva teisel poolel toimub eksam, mille jooksul iga osaleja peab ise koostama osa treeningust batuudi peal ning esinema finess-instruktori rollis.

Pärast eksami eduka sooritamist annab koolitaja uutele SkyJumping sertifitseeritud instruktoritele nimelised sertifikaadid koolituse läbimise kohta. Need, kes ei läbi eksamit, saavad võimaluse läbida koolituse uuesti tasuta järgmise rühmaga, vastavalt koolituste kalendrile.

Kõige lihtsam on õppida SkyJumping programmi finess-instruktoritele, kes tegelevad aeroobsete või jõutreeningutega. Kõige olulisem kriteerium sobiva instruktori jaoks on võime kuulata muusikat ja terve südame ja veresoonkonna süsteem.

Koolituse läbimiseks on väga oluline võtta kaasa oma spordiriietus ja kõrge tallaga jooksutossud. Koolitusel antakse käsiraamat koos fotode ja kõikide põhiliste elementide kirjeldustega.

Koolituse hind on 200eur.

Registreerida võib siin: sky.jumping.est@gmail.com