Treeningud batuutide peal on populaarsed juba mitu aastat nende inimeste seas, kes on tõsiselt aktiivse eluviisiga haaratud. Kaasaegses fitnessi maailmas püütakse mitte ainult töötada välja treeninguid uusi vaid ka pööratakse tähelepanu uue ebatavalise spordivarustuse leiutamisele. Nüüd on tulnud aeg, millal ilmusid sellised fitnessi suunad, millega tegelemine ilma vastava spordivarustuseta ei ole võimalik. Nende hulka saab kindlasti arvutada ka SkyJumping mini batuudid. Soovitan Teile panna ennast kirja sellele treningule nii kiiresti kui võimalik, et parandada oma figuuri ning proovida midagi uut ja põnevat.

SkyJumping batuut koos käepidemegabatut

  • Kaal 10.2 kg
 • Läbimõõt 1.2*1.3 m
 • Selle peal treeniva inimese kehakaal kuni 120 kg
  • Toodetud Tsehhis.
  • Garantii: 2 aastat metallkonstruktsioonide peale; 1 aasta lõuendi ja kummi peale

Hind 250€

Väikse ümbermõõduga batuutel juba ammu kasutatakse finessis ja rehabilitatsioonis. Esmakordselt finess batuut oli rakendatud NASA-s kosmosest naasnud astronautide rehabilitatsiooni jaoks. Batuudi siiamaani kasutatakse lastehalvatuse raviks, lümfidrenaaži süsteemi stimuleerimiseks, kuna isegi tavaliste batuudi peal hüpete ajal kõik kehalihased on sunnitud perioodiliselt lõõgastuda hüppe ülempunktis (kaaluta olek) ning pingutada hüppe alampunktis lõuendi maksimaalsel venitusel. Inimese kehaga toimub sel ajal umbes sama reaktsioon, mis toimub ratsutamise ajal.

Selline finessi liik hakkas muutuma populaarseks Euroopa ja USA fitness klubide seas ainult kahetuhandetes aastates. Iga soovija saab osta mini batuudi ainult meilt, kuna meie firma on tsehhi professionaalsete batuutide eksklusiivne tarnija EL ja SRÜ territooriumil. Paljud fitness klubiid juba ammu hindasid SkyJumping batuutide suurepärast kvaliteeti.

Ostmine

Mini batuudi saab osta ka kodutreeningute jaoks. Harjutused koos tantsuliste liigutustega lubavad täielikult unustada igapäevased mured ning sukelduda positiivsete emotsioonide maailma ning vapustavate hüpete sisse, mis peale naudingut toob kaasa veel suure kasu teie organismi jaoks. Pöördudes meie poole Te võite alati osta Tsehhis toodetud professionaalse SkyJumping ® batuudi kaheaastase garantiiga terasest raami peale.

Batuudi jalad ja karkass koos moodustavad täiesti monoliitse metallkonstruktsiooni, kuna  SkyJumping mini batuudi näol on tegemist professionaalse spordivarustusega ning see on arendatud spetsiaalselt igapäevaste pikaajaliste koormuste jaoks täiskasvanute naiste ja meeste keharaskuse all (maksimaalne koormus on 120 kg). Eemaldatavaks elemendiks on ainult käepide, mida saab väga lihtsalt ja kindlalt batuudile kinnitada.

Võrdeliselt kõrge hind on tingitud antud varustuse suure tugevusvaru ning kulumiskindlusega. SkyJumping batuutide komplektosad on valmistatud materjalidest, millised on ettenähtud pikaajalisteks koormusteks fitness klubides täiskasvanute inimeste keharaskuse all. Batuudi lõuend on valmistatud spetsiaalsest kulumiskindlast ameerika materjalist, mis natuke venib maksimaalse koormuse momendil, millega vähendab sardkummitrossi pinget ning selle kaudu pikendab selle kasutamise aega. Batuudi jalgade otsikud on tehtud kvaliteetsest kummist, mis välistab treeningu ajal batuudi paigast nihutamise ja põranda kahjustamise. Batuudi jalgade kummist otsikute sees on tugevad seibid, mis suurendavad metallist toru ja kummi kokkupuute pindala, millega pikendavad mitmekordselt batuudi jalgade ekspluateerimise aega.

SkyJumping batuudi kaasaegne konstruktsioon on tsehhi tehase ja meie klientide (fitness klubid, kes pöörduvad meie poole garantii juhtudel) vahelise aastatepikkuse koostöö tulemus. Paljude aastate jooksul iga garantiijuhtum fikseeriti ning kanti üldise andmebaasi sisse. Käesoleval hetkel meie müüme juba viienda põlvkonna batuute. Need batuudid omavad kõige parema konstruktsiooni ja on valmistatud kõige parematest materjalidest.

Fitnessi maailmas eksisteerib selline suund nagu SkyJumpingKids – see on treeningud batuutide peal laste jaoks. Selle fitnessi suuna eeliseid on raske ülehinnata. Seoses oma tegevusalaga olen tihti näinud situatsiooni, kui batuutidega ruum siseneb laps ning teie ei jõua isegi kolmeni arvutada ning juba näete kuidas laps kõrvuni naeratusega hüppab batuudi peal käepidemest kinni hoides. Teadlased on juba ammu tõendanud, et hüpped batuudi peal mõjuvad positiivselt inimese organismile ning arenevatele lastele veelgi rohkem. Allpool on toodud väike batuudi peal hüpete eeliste nimekiri, mis ei ole küll ammendav:

 • Mõõdukas füüsiline koormus organismi eranditult kõikidele lihastele;
 • Organismi kõikide lihaste lõdvestus hüppe ülempunktis;
 • Organismi lümfisüsteemi stimuleerimine;
 • Positiivsed emotsioonid;
 • Koordinatsiooni ja vestibulaaraparaadi areng

Kui treenida batuutide peal Sky Jumping programmi järgi, siis treeningute efektiivsus suureneb kordades. Näiteks hüppamine 10 minuti jooksul põletab 150 kilokaloreid või asendab 3 kilomeetrit jooksu või 30 minutit stepp-aeroobikat.

 

Kuidas tellida batuudi fitnessklubi jaoks?

Fitnes klubide jaoks on mõistlik osta mini batuudid rühmatreeningute korraldamiseks. Mõnikord kasutatakse batuudi ringtreeningu komponendina. Rühmatreeningud andeka sertifitseeritud instruktori juhtimisel annavad klientidele võimaluse üksluisest argipäevaelust täielikult lahti kiskuda, süvenedes täiesti teistsuguse rõõmsameelsete liigituste ja inspireeriva muusikaga täiendatud SkyJumping maailma. SkyJumping® sertifitseeritud instruktorid teavad peaaegu kõike batuudi peal läbiviidavate treeningute erisusi, sest ainult nendel on õigus korraldada SkyJumping treeninguid.

Meie parimad pakkumised:

 • Komplekt SkyJumping “Mini”; 6 batuuti
 • Komplekt SkyJumping “Start”; 11 batuuti + 1 instruktorile koolitus tasuta ;

Oluline on luua treeningul üldise draivi ning lusti täis atmosfääri. Sel juhul on garanteeritud SkyJumping tundide rühmade täielik komplekteerimine.

Oluline on aga teada, et on haigusi, mille olemasolu välistab mini batuutide peal treeningutel osalemise: südame isheemiatõbi, kõrge või madal vererõhk, astma, stenokardia, rütmihäired. Kui Teie klientidel on mingeid nimetatud haigustest, soovitage neile enne abonementi ostmist konsulteerida oma arstiga selle kohta, kas nad saavad trennist osa võtta.