SKY Jumping® – Absoluutne uudisasi finessi maailmas.

Батут с ручкой для фитнеса

Tänase päeva seisuga selle efektiivse süsteemi all mõeldakse kaardio ja jõuliste koormuste kombinatsiooni spetsiaalse käepidemega batuudi peal, mis soodustab kalorite efektiivset põletamist (järelikult kehakaalu langemist) ning samuti tagab head füüsilist ja psüühilist enesetunnet.

Sky Jumping – on suhteliselt uus finess-programm meie riigi jaoks, kuigi see oli välja töötatud juba 13 aastat tagasi. Eesti ühines programmiga alles 2016. aastal, kuid tänu momentaalsele efektile finess batuutide peal sai tekkis suur huvi nii algajate, kes soovib hea kehavormi saada, kui ka kogenud instruktorite seas. Klassikalises variandis treening kestab 55 minutit — pool sellest ajast pühendatakse kardiokoormusele ning umbes 20 minutit jääb jõuharjutustele ja venitusele.

Meie tiim hea meelega korraldab tulevaste instruktorite kvaliteetse koolituse, aitab sobiva personali valimisel fitnessklubi jaoks, kuna fitness batuut on kindel edu võti teie spordiäris. Meie interneti poe valikus on olemas ka kõik lisatarvikud eksklusiivse riietuse kollektsioon, mis on töötatud välja spetsiaalselt seda tüüpi treeningute jaoks: T-särgid, püksid, lühikesed püksid, spordirinnahoidjad, mütsid ja muud spordirõivad. Samuti ka tarvikud selleks, et treeningud oleksid mugavamad ja tõhusamad.

Selline lähenemine tuleneb asjaolust, et hüpete näol ei ole tegemist lihtsalt treeningusüsteemiga, mis põletab kaloreid ja tugevdab lihaseid, vaid seda programmi me nimetame kindlalt eluviisina. Peamisteks põhimõteteks on tervis, dünaamika ja muidugi ka hea tuju ning tõelise vabaduse tunne. Arvestades treeningute kasvavat populaarsust pakume soetada SKY Jumping terviklikku programmi oma fitness klubi jaoks. Praegu oleme ainsad, kes tegelevad ainuõiguslikult SKY Jumping levitamisega Eestis, vastavate toodete müügi ja kogemuse jagamisega nendega, kes soovivad saada litsentseeritud instruktoriks.

Seega teie mitte ainult saate ühineda Euroopa ühendusega (rohkem kui 250 suurt keskust Euroopas ja USAs), vaid ka avate oma klientidele uut ja revolutsioonilist treeningute süsteemi, mis hakkab töötama kliendi kiire kaalulanguse ja hea tervise nimel. See on ehk kõige olulisem näitaja, mille suunas liigub oma töös iga fitness keskus. Isegi lihtsamad harjutused avaldavad batuudi peal topelt mõju.

 

Kuidas tellida

Sky jumping kõikidele

Treeningud batuutide peal on populaarsed juba mitu aastat nende inimeste seas, kes on tõsiselt aktiivse eluviisiga haaratud. Kaasaegses fitnessi maailmas püütakse mitte ainult töötada välja treeninguid uusi vaid ka pööratakse tähelepanu uue ebatavalise spordivarustuse leiutamisele. Nüüd on tulnud aeg, millal ilmusid sellised fitnessi suunad, millega tegelemine ilma vastava spordivarustuseta ei ole võimalik. Nende hulka saab kindlasti arvutada ka SkyJumping mini batuudid. Soovitan Teile panna ennast kirja sellele treningule nii kiiresti kui võimalik, et parandada oma figuuri ning proovida midagi uut ja põnevat.

Ajalugu

2000 a. – Jana Svobodova ja Tomas Burianek mõtlesid koos välja spordiala Jumping®.

2001 a. – esimese Keskuse avamine linnas Tabor.

2005 a. – Tšehhis registreeritakse Jumping® logo.

2006 a. – koostöö rahvusvaheliste haridusasutustega.

2006 a. – Face Tour Tšehhis.

2008 a. – Jumping ®  — uus logo.

2008 a. – Jumping® kaubamärk registreeritakse Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Slovakkias, Iirimaal, Austrias, Pransusmaal, Poolas ja Venemaal.

2008 a. –  Tšehhis avati 50-es Keskus.

2008 a. – muudetud õpetamisesüsteem — instruktorite diplom on akrediteeritud Haridusministeeriumis.

 

Kuidas töötab SKY Jumping?

Kõndimine, jooksmine — hea aga hüpped on veelgi parem.

Kui treenida batuutide peal Sky Jumping programmi järgi, siis treeningute efektiivsus suureneb kordades. Näiteks hüppamine 10 minuti jooksul põletab 150 kilokalorid või asendab 3 kilomeetrit jooksu või 30 minutit stepp-aeroobikat. Oluline on luua treeningul üldise draivi ning lusti täis atmosfääri. Sel juhul on garanteeritud SkyJumping rühmade täielik komplekteerimine.

SKY JUMPING eelised:

 • Põnev ja ohutu
 • Põletab rasva, aitab kaalust maha võtta
 • Tugevdab lihaseid, parandab lihastoonust
 • Aeglustab vananemisprotsessi
 • Parandab südame-veresoonkonna, lümfisüsteemi ja närvisüsteemi
 • Tugevdab vaagnapõhja lihaseid
 • Ei koorma selga ja liigeseid
 • Reguleerib ainevahetus
 • Suurendab kopsumahtu
 • Parandab meeleolu ja une
 • Stemuleerib vestibulaarfunktsiooni
 • Normaliseerib kolesterooli taset
 • Vähendab depressiooni ja väsimust
 • Arendab liikumisaktiivsust ja koordinatsiooni

 

Fotod

Kuidas tellida

 

 

Jumping Батут Скай Джампинг фитнес на батутеСкай Джампинг фитнес на батуте